CR1206-4W-203JT
Venkel
型号:
CR1206-4W-203JT
品牌:
Venkel
封装:
1206
描述:
RES 20K OHM 5% 1/4W 1206
库存 : 30000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.71mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 20 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W