CR1206-4W-9R09FT
Venkel
型号:
CR1206-4W-9R09FT
品牌:
Venkel
描述:
RES 9.09 OHM 1% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.71mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 9.09 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W