CR1206-8W-56R2FT
Venkel
型号:
CR1206-8W-56R2FT
品牌:
Venkel
描述:
RES 56.2 OHM 1% 1/8W 1206
库存 : 10000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.71mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings -
Resistance 56.2 Ohms
Series CR
Power (Watts) 0.125W, 1/8W