Bourns Inc.
型号:
CR1206AJ/-000EAS
品牌:
封装:
1206
批次:
-
描述:
RESA-AS 1206 0R JUMPER 250MW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.095
$0.095
10
$0.0475
$0.475
50
$0.03097
$1.5485
100
$0.026315
$2.6315
500
$0.018487
$9.2435
1000
$0.016102
$16.102
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Tolerance | Jumper |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 0 Ohms |
| Series | CR1206A-AS |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Bourns Inc. |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |