CR1206JB12RS01
Aillen
型号:
CR1206JB12RS01
品牌:
Aillen
描述:
RES 12 OHM 5% 1/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 12 Ohms
Series CR06
Power (Watts) 0.25W, 1/4W