CR2010-1W-8250FT
Venkel
型号:
CR2010-1W-8250FT
品牌:
Venkel
封装:
2010
描述:
RES 825 OHM 1% 1W 2010
库存 : 4000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.71mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings -
Resistance 825 Ohms
Series CR
Power (Watts) 1W