Renata Batteries
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
200
$1.349
$269.8
400
$1.1685
$467.4
1000
$1.14
$1140
2000
$1.121
$2242
5000
$1.0925
$5462.5
请发送询价,我们将立即回复。

| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Termination Style | Requires Holder |
| Battery Cell Size | Coin, 24.5mm |
| Discharge Rate | 3mA |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Size / Dimension | 0.96" Dia x 0.20" H (24.5mm x 5.0mm) |
| Product Status | Active |
| Series | CR2450N |
| Capacity | 540mAh |
| Shelf Life Start | - |
| Battery Chemistry | Lithium Manganese Dioxide |
| Shipping Info | - |
| Mfr | Renata Batteries |
| Package | Tray |
| Shelf Life | - |