CR25302J
Meritek
型号:
CR25302J
品牌:
Meritek
描述:
RES SMD 3K OHM 5% 1/20W 0201
库存 : 30000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance 3 kOhms
Series CR
Power (Watts) 0.05W, 1/20W