LMB Heeger Inc.
型号:
CR425 PLAIN
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CHASSIS ALUM 4.25"L X 2.25"W
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 9.56in² (61.7cm²) |
| Color | Unpainted |
| Material | Metal, Aluminum |
| Size / Dimension | 4.250" L x 2.250" W (107.95mm x 57.15mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| Thickness | 0.050" (1.27mm) |
| Design | U Shaped Pieces |
| Series | Crown Royal |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Chassis |
| Mfr | LMB Heeger Inc. |
| Features | - |
| Height | 1.250" (31.75mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | CR425 |