CRA06E08368K0JTA
Vishay Dale
型号:
CRA06E08368K0JTA
描述:
RES ARRAY 4 RES 68K OHM 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Supplier Device Package -
Series CRA06
Power Per Element 62.5mW