CRA06S04356K0FTA
Vishay Dale
型号:
CRA06S04356K0FTA
描述:
RES ARRAY 2 RES 56K OHM 0606
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.059" W (1.60mm x 1.50mm)
Series CRA06
Power Per Element 62.5mW