CRA06S08331K6FTA
Vishay Dale
型号:
CRA06S08331K6FTA
描述:
RES ARRAY 4 RES 31.6K OHM 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Series CRA06
Power Per Element 62.5mW