CRA06S083560RJTA
Vishay Dale
型号:
CRA06S083560RJTA
描述:
RES ARRAY 4 RES 560 OHM 1206
库存 : 114
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Series CRA06
Power Per Element 62.5mW