CRB1A2E123JT
KYOCERA AVX
型号:
CRB1A2E123JT
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
0606
描述:
RES ARRAY 2 RES 12K OHM 0606
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 2
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0606
Series CRB, Kyocera
Power Per Element 62.5mW