CRB3A4E4750FT
KYOCERA AVX
型号:
CRB3A4E4750FT
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
1206
描述:
RES ARRAY 4 RES 475 OHM 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Series CRB, Kyocera
Power Per Element 62.5mW