CRCL10FBR33S01
Aillen
型号:
CRCL10FBR33S01
品牌:
Aillen
封装:
1210
描述:
RES 0.33 OHM 1% 2/3W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.102" W (3.10mm x 2.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 330 mOhms
Series CL10
Power (Watts) 0.667W, 2/3W