CRCR12JA75RS01
Aillen
型号:
CRCR12JA75RS01
品牌:
Aillen
封装:
2512
描述:
RES 75 OHM 5% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 75 Ohms
Series CR12
Power (Watts) 1W