CRCW0201143RFKED
Vishay Dale
型号:
CRCW0201143RFKED
封装:
0201
描述:
RES SMD 143 OHM 1% 1/20W 0201
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Resistance 143 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.05W, 1/20W