CRCW02018R25FXED
Vishay Dale
型号:
CRCW02018R25FXED
封装:
0201
描述:
CRCW0201 - 200/+400 8R25 1% ET7
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.010" (0.26mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -200/ +400ppm/°C
Size / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0201
Resistance 8.25 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.05W, 1/20W