CRCW0402330KFKEDC
Vishay Dale
型号:
CRCW0402330KFKEDC
品牌:
Vishay Dale
封装:
0402
描述:
RES 330K OHM 1% 1/16W 0402
库存 : 167356
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.014" (0.35mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Resistance 330 kOhms
Series CRCW-C
Power (Watts) 0.063W, 1/16W