CRCW0603180MJPEAHR
Vishay Dale
型号:
CRCW0603180MJPEAHR
描述:
D11/CRCW0603-HR 500 180M 5% ET1
库存 : 24760
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±500ppm/°C
Size / Dimension 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 180 MOhms
Series D/CRCW-HR e3
Power (Watts) 0.1W, 1/10W