CRCW0603357KFKEAHP
Vishay Dale
型号:
CRCW0603357KFKEAHP
描述:
RES SMD 357K OHM 1% 1/3W 0603
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 357 kOhms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.333W, 1/3W