CRCW080519K1FKEB
Vishay Dale
型号:
CRCW080519K1FKEB
品牌:
Vishay Dale
封装:
0805
描述:
RES SMD 19.1K OHM 1% 1/8W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 19.1 kOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.125W, 1/8W