CRCW080524R0JNEAHP
Vishay Dale
型号:
CRCW080524R0JNEAHP
描述:
RES SMD 24 OHM 5% 1/2W 0805
库存 : 1546
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 24 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W