CRCW08055K62FKEAHP
Vishay Dale
型号:
CRCW08055K62FKEAHP
描述:
RES SMD 5.62K OHM 1% 1/2W 0805
库存 : 11675
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 5.62 kOhms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W