CRCW1206121KFKEA
Vishay Dale
型号:
CRCW1206121KFKEA
描述:
RES SMD 121K OHM 1% 1/4W 1206
库存 : 19031
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 121 kOhms
Series CRCW
Power (Watts) 0.25W, 1/4W