CRCW12061K10FKEAC
Vishay Dale
型号:
CRCW12061K10FKEAC
描述:
RES 1.1K OHM 1% 1/4W 1206
库存 : 19738
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 1.1 kOhms
Series CRCW-C
Power (Watts) 0.25W, 1/4W