CRCW1206330RJNEAHP
Vishay Dale
型号:
CRCW1206330RJNEAHP
封装:
1206
描述:
RES SMD 330 OHM 5% 3/4W 1206
库存 : 32924
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W