CRCW1206511KFKEAHP
Vishay Dale
型号:
CRCW1206511KFKEAHP
品牌:
Vishay Dale
封装:
1206
描述:
RES SMD 511K OHM 1% 3/4W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 511 kOhms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W