CRCW1210120RJNEB
Vishay Dale
型号:
CRCW1210120RJNEB
封装:
1210
描述:
RES SMD 120 OHM 5% 1/2W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 120 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.5W, 1/2W