CRCW1210150RJNECHP
Vishay Dale
型号:
CRCW1210150RJNECHP
封装:
1210
描述:
RES SMD 150 OHM 5% 3/4W 1210
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 150 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 0.75W, 3/4W