CRCW121836R0JNEKHP
Vishay Dale
型号:
CRCW121836R0JNEKHP
封装:
1218
描述:
RES SMD 36 OHM 5% 1.5W 1218
库存 : 3475
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.181" W (3.10mm x 4.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1218
Ratings AEC-Q200
Resistance 36 Ohms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 1.5W