CRCW201030K9FKEFHP
Vishay Dale
型号:
CRCW201030K9FKEFHP
描述:
RES SMD 30.9K OHM 1% 1W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 30.9 kOhms
Series CRCW-HP
Power (Watts) 1W