CRCW20104R32FKEF
Vishay Dale
型号:
CRCW20104R32FKEF
描述:
RES SMD 4.32 OHM 1% 3/4W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.32 Ohms
Series CRCW
Power (Watts) 0.75W, 3/4W