Vishay Dale
型号:
CRCW25120000ZSTG
品牌:
封装:
2512
批次:
-
描述:
RES SMD 0 OHM JUMPER 1W 2512
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.532
$0.532
10
$0.38285
$3.8285
25
$0.29906
$7.4765
50
$0.25308
$12.654
100
$0.19931
$19.931
250
$0.168644
$42.161
500
$0.137997
$68.9985
1000
$0.107331
$107.331
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Tolerance | Jumper |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 0 Ohms |
| Series | CRCW |
| Power (Watts) | - |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CRCW2512 |