CRCW251243K0JNEH
Vishay Dale
型号:
CRCW251243K0JNEH
描述:
RES SMD 43K OHM 5% 1W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 43 kOhms
Series CRCW
Power (Watts) 1W