CRG0603-Q-4R99FT
Venkel
型号:
CRG0603-Q-4R99FT
品牌:
Venkel
封装:
0603
描述:
RES 4.99 OHM 1% 1/10W 0603
库存 : 5000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.023" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient -300/ +500ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings -
Resistance 4.99 Ohms
Series CRG
Power (Watts) 0.1W, 1/10W