CRGCQ2010J4R7
TE Connectivity Passive Product
型号:
CRGCQ2010J4R7
封装:
2010
描述:
RES 4.7 OHM 5% 3/4W 2010
库存 : 28745
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 4.7 Ohms
Series CRGCQ
Power (Watts) 0.75W, 3/4W