CRGCQ2512J47K
TE Connectivity Passive Product
型号:
CRGCQ2512J47K
封装:
2512
描述:
RES 47K OHM 5% 1W 2512
库存 : 46836
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings AEC-Q200
Resistance 47 kOhms
Series CRGCQ
Power (Watts) 1W