CRGP1206F330R
TE Connectivity Passive Product
型号:
CRGP1206F330R
封装:
1206
描述:
RES 330 OHM 1% 1/2W 1206
库存 : 6481
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 330 Ohms
Series CRGP
Power (Watts) 0.5W, 1/2W