CRGS2512J330R
TE Connectivity AMP Connectors
型号:
CRGS2512J330R
封装:
2512
描述:
RES SMD 330 OHM 5% 1.5W 2512
库存 : 8000
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 330 Ohms
Series CRGS, Neohm
Power (Watts) 1.5W