CRHA2010AF100MFKEF
Vishay Dale
型号:
CRHA2010AF100MFKEF
品牌:
Vishay Dale
描述:
CRHA2010 100M 1% EF E3
库存 : 2752
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.029" (0.74mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
Resistance 100 MOhms
Series CRHA
Power (Watts) 0.5W, 1/2W