CRHP2512AF100MFKET
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
CRHP2512AF100MFKET
封装:
2512
描述:
100M, 1%, 100PPM, LEAD-FREE
库存 : 322
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.027" (0.69mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 100 MOhms
Series CRHP
Power (Watts) 1.5W