Vishay Dale
型号:
CRHV1206AF1G00FKE5
品牌:
封装:
1206
批次:
-
描述:
RES SMD 1G OHM 1% 0.3W 1206
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.4675
$3.4675
10
$3.09415
$30.9415
50
$2.66114
$133.057
100
$2.28988
$228.988
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.027" (0.69mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1206 |
| Resistance | 1 GOhms |
| Series | CRHV |
| Power (Watts) | 0.3W |
| Package / Case | 1206 (3216 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Dale |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |