CRHV1206AF400MJNE5
Vishay Dale
型号:
CRHV1206AF400MJNE5
品牌:
Vishay Dale
封装:
1206
描述:
RES SMD 400M OHM 5% 0.3W 1206
库存 : 2414
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.027" (0.69mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Resistance 400 MOhms
Series CRHV
Power (Watts) 0.3W