Vishay Techno
型号:
CRHV2512AF100MFKFT
品牌:
封装:
2512
批次:
-
描述:
RES 100 MOHM 1% 1W 2512
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.061
$6.061
10
$5.4796
$54.796
50
$4.66317
$233.1585
100
$4.08025
$408.025
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.027" (0.69mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.126" W (6.35mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | - |
| Resistance | 100 MOhms |
| Series | CRHV |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Vishay Techno |
| Features | High Voltage, Moisture Resistant |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |