CRMA1206AF300KDKEF
Vishay Techno
型号:
CRMA1206AF300KDKEF
描述:
CRMA1206, 3-SIDED, NICKEL BARRIE
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.029" (0.74mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.125" L x 0.063" W (3.18mm x 1.60mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 300 kOhms
Series CRMA
Power (Watts) 0.3W