TE Connectivity Laird
型号:
CRS3
封装:
-
批次:
-
描述:
RF ANT 38MHZ WHIP STR UHF FEM
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 33MHz ~ 44MHz |
| Applications | - |
| Number of Bands | 1 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | UHF Female |
| Mounting Type | Bracket Mount |
| RF Family/Standard | - |
| Height (Max) | 168.000" (426.73cm) |
| Product Status | Obsolete |
| VSWR | 1.5 |
| Series | - |
| Antenna Type | Whip, Straight |
| Frequency (Center/Band) | 38MHz |
| Power - Max | 250 W |
| Mfr | TE Connectivity Laird |
| Return Loss | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Gain | 2dB |
| Base Product Number | - |
| Frequency Group | VHF (f < 300MHz) |