CRT12-10BK-50
Daburn Electronics
型号:
CRT12-10BK-50
描述:
HOOK-UP STRND 12AWG 50KV BLK 50'
用户指南
Operating Temperature -90°C ~ 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Product Status Active
Wire Gauge 12 AWG
Ratings -
Series MIL-Spec QQ-W-343 and Mil-W-16878, CRT
Length 50.00' (15.24m)
Voltage 50kV
Conductor Strand 19/25
Mfr Daburn Electronics
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features -
Jacket Color Black
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.302" (7.67mm)