CRT22-2.5BK-100
Daburn Electronics
型号:
CRT22-2.5BK-100
描述:
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 100'
用户指南
Operating Temperature -90°C ~ 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series MIL-Spec QQ-W-343 and Mil-W-16878, CRT
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 12.5kV
Conductor Strand 19/34
Mfr Daburn Electronics
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features -
Jacket Color Black
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.097" (2.46mm)